Yeni oyunlar Güncellenen Tesla Mannequin S’te Yeni Oyunlar Da Oynanıyor

Güncellenen Tesla Mannequin S’te Yeni Oyunlar Da Oynanıyor

Zaman içinde fark ettim ki bunları kurcalamayı sürdürdükçe politik olan da kendiliğinden su yüzüne çıkıyor. Çevresindeki her şeyi de kendi kara deliğine çekerek üstelik. Konu olarak spesifik bir alandan bahsedemem sanırım. Yani zaten çatışmanın olduğu yerde drama başlıyor kendiliğinden. Olayların, kişilerin, kavramların da nerede nasıl karşılaşıp çatışacağını kestirmek kolay olmuyor. Şu ana kadar sahnelenen Şekersiz, Fü ve Aynur Hanımın Bebeği’nde hep kadınlar ön plandaydı, kendini bir sebepten gerçekleştirememiş, eve, eşine veya şiddete hapsolmuş kadınlar… [newline]O kadınlar vasıtasıyla hem dertlerimi hem de tiyatro metninde biçim arayışlarımı araştırmaya çalıştım ve devam ediyorum.

  • Half-Life, Team Fortess, Counter-Strike gibi PC oyun dünyasının temelini oluşturan yapımların geliştirici şirketi Valve, yeni oyunlar üzerinde çalıştığını duyurdu.
  • Cheesecake Dev, 2019 yılında bu simülasyon serisinin ilk oyununu oyuncularla buluşturmuştu.

Sokağın kendisi, gündemiyle beraber metne dökülüyor. Bugün Kürt meselesi, LGBT hakları, beyaz yakalılar, kentsel dönüşüm gibi sokakta parimatch mücadelesi verilen konuları oyun metinlerinde de görebiliyoruz. Farklılık doğru kelime mi bilemiyorum ama böyle bir değişim var.

Og, Complexityi Yenerek Blast Fall Yarı Finaline Yükseldi!

•Sword of Legends Online—SteamveEpic Games Storesürümüyle dünyayla aynı anda piyasaya çıkan yeni bir aksiyon MMORPG oyunu. Oyun, Çin mitolojisinden ilham alan bir dünyada PvE ve PVP unsurlarını sofistike savaş mekanikleriyle birleştiriyor. Bu sektör gittikçe daha uygulanabilir hale geliyor. Hiper-gerçekçi deneyimler fiziksel dünyayı, inanılamaz bir etki yaratmak için sanal gerçeklikle birleştirebilir. Oyuncular genellikle geniş bir alana girer ve VR gözlüklerini takarlar.

Yeni oyunlar

PUBG evreninde yer alan oyunların bir diğeri hakkında da aynı şekilde bilgisayar ve konsollar için bu yıl sonunda ortaya çıkacağı konuşuluyor. Mobil oyun tarafında ise ayrıca yeni bir battle royale oyunu çıkacağı söyleniyor. Söylentiler de bu konuda tutarlı içerik paylaşan kişiler tarafından yapılıyor.

Tomb Of The Masks Neon

PUBG evreni içerisinde geçen korku yapımı bir oyun olarak gözüken oyunun iç yapısı büyük bir merakla bekleniyor. Oyun hakkında bir trailer paylaşılmıştı, izlemek için lütfen tıklayınız. Yeni nesil sessiz sinema olarak adlandırabileceğimiz bu oyun on-line oyunlar arasında çocuklar ve yetişkinler için bu yıl popüler oyunlar arasında yerini aldı. Anlatmak istediğiniz kelimeyi dijital bir kalem sayesinde çizerek ifade etmeye çalıştığınız oyun, yeni yılda oynanabilecek oyunlardan biri olabilir. GeForce Now, Electronic Arts oyunlarını sistemine ekledi. Peki hangi EA Games oyunlarını oynayabileceksiniz?

Deixe um comentário

O seu endereço de e-mail não será publicado. Campos obrigatórios são marcados com *

Category

    Latest Post

    Newsletter

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.